Witamy na naszej stronie!

Jesteśmy firmą działającą na rynku od 1995 roku.

Posiadamy własny zakład produkcyjny. Nadruk na szkle wykonujemy na nowoczesnej maszynie agfa Agfa Anapurna M2050. Wykorzystujemy innowacyjną technologię druku bezpośredniego UV na przedmiotach powszechnego użytku.

Zajmujemy się produkcją od A do Z - począwszy od rozkroju szkła, poprzez profesjonalne przygotowanie grafiki, aż do wydruku. Dzięki naszym specjalistom gwarantujemy pełen profesjonalizm, wysoką jakość usług oraz terminowość. Zamawiając panele szklane u Nas - u producenta mają Państwo gwarancję najlepszego stosunku jakości do ceny. Oferujemy atrakcyjne ceny zarówno klientom hurtowym jak i indywidualnym.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór, zarówno małych jak i dużych DEKORACJI ŚCIENNYCH.

Dzięki wysokiej jakości materiałów i technik druku, nasze wszystkie dekoracje spełnią nawet najbardziej wyszukane oczekiwania.

Marzysz o zachodzie słońca w swojej sypialni?

Nastrojowej parkowej uliczce w przedpokoju?

Kuchni pełnej owoców?

A może górskim krajobrazie w sali konferencyjnej?

Wszystkie Twoje inspiracje zamienimy w niepowtarzalną DEKORACJĘ ŚCIENNĄ. Do zmiany wystroju w Twoim wnętrzu proponujemy:

  • obrazy na płótnie Canvas o grubości 380 g/m2
  • fototapeta lateksowa
  • naklejki na folii samoprzylepnej białej lub transparentnej
  • plexi grubości 3,5 lub 10 mm
  • płyta PCV grubości 3,5 lub 10 mm
  • dibond - aluminium grubości 2 lub 3 mm
  • bezpośredni nadruk na szkle
  • stoliki ze szklanym blatem

W oparciu o konkretny wzór, a także materiały nadesłane przez Klientów, z niezwykłą starannością tworzymy niepowtarzalne projekty. Zapraszamy do naszej galerii obrazów, gdzie prezentujemy szeroki wybór obrazów drukowanych na płótnie o różnorodnej tematyce, między innymi: pejzaże, kwiaty, zachody słońca, architektura, motoryzacja, zwierzęta, sport, muzyka i wiele innych. Oferujemy wiele różnych formatów i wymiarów.

Dziękujemy za czas spędzony na naszej stronie i życzymy udanych zakupów!

Zespół LOGO

facebook
Zdjęcia płatne Katalog zdjęć płatnych
Zdjęcia darmowe katalog zdjęć darmowych